Son Dakika

Galatasaray-Rangers eşleşmesi Maya Jama, İskoçya’yı karıştırdı

Twitter hesabından Rangers forması giydiği fotoğrafını paylaşan Jama, ülkede Celtic-Rangers savaşını yerinden körükledi.

“İSKOÇYA’DAKİ TAKIMIM OLABİLİR”

Başarılı radyo sunucusu, paylaştığı fotoğrafta “Bu forma Glasgow’daki bir arkadaşımdan doğum günü hediyesi olarak geldi. Nasıl bulduğumdan bile emin değilim ama bana 1 saat boyunca Rangers’ın neden ülkenin en iyi takımı olduğunu anlaşmıştı. Rangers, İskoçya’daki takımım olabilir” ifadelerini kullandı.İşte ne olduysa Maya Jama‘nın bu hisseyleşımının ardından oldu.Celtic taraftarları ünlü sunucuya çok sert tepki gösterirken, Rangers hayranları ise destekledi.

5f68812bc03c0e07d0f1739d

“SANIRIM SAVAŞ BAŞLATTIM”

Gelen sert tepkiler sonrası geri adım atan Maya şu ifadeleri kullandı: Sanırım Celtic-Rangers savaşı başlattım. Karışıklık istemiyorum. Gelecekte Glasgow’da huzur içinde kalmak istiyorum. Beni coş.İskoçları beğeniyorum ama şimdi 3. Dünya Savaşı istemiyorsam, futbol takımı mevzusunda taraf olmamam gerektiğini anladım.Ayrıca sizi öğrenmediğim için soruyorum. Büyükbabam Dollar’da yaşıyordu. Bu yüzden orada yaşıyorsanız hangi takımı destekliyorsunuz demektir?

5f68812bc03c0e07d0f1739b

5f68812bc03c0e07d0f17399

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı