GalatasaraySon Dakika

Galatasaray, Linnes’e talip olan Beşiktaş’tan Dorukhan’ı istiyor

Ezeli rakipler Beşiktaş ve Galatasaray transferde yılın takasını gerçekleştirmeye hazırlanıyor.Sarı kırmızılılar, gözden çıkardığı Martin Linnes‘e talip olan Beşiktaş’tan Dorukhan Toköz’ü gözüne kestirdi. Cim Bom, bu değiş tokuş için gerekirse bir ölçü para vermeyi de göze aldı. Orta saha dayanağını şu ana kadar gerçekleştiremeyen Galatasaray’a Linnes piyangosu vurabilir.

ORTAYA YERLİ OYUNCU

Beşiktaş’ın Norveçli sağ bekle ilgilenmesi üzerine sarı-kırmızılılar Dorukhan ile değiş tokuş olasılığını masaya yatırdı. Böylece orta saha problemini hem de yerli bir oyuncu ile çözme olasılığı ortaya çıkan Aslan, Linnes’in de maaş yükünden kurtulacak.

SÖZLEŞMELERİNİN BİTİMİNE 1’ER YIL VAR

Beşiktaş ile bu dev değiş tokuş mevzusunda görüşmelerin önümüzdeki günlerde başlayacağı öğrenildi. Hem Linnes’in hem de Dorukhan Toköz’ün de kulüpleriyle 1 yıllık sözleşmesinin bulunması değiş tokuş olasılığını güçlendiriyor.

TALİHSİZ SAKATLIK

Geçen sezon kadersiz bir sakatlık yaşayan Dorukhan, yalnızca 9 fotoğrafı maça çıkabilmişti. Genç oyuncu, son PAOK maçında da sonradan oyuna dahil olmuştu. Orta saha oynamasının yanında sağ beke de geçebilen 24 yaşındaki futbolcu, sakatlık öncesi A Ulusal Takım’ın da önemli adlarındandı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı