GalatasaraySon Dakika

Galatasaray, James Rodriguez bombasını patlatıyor!

Bu sezon şampiyonluğu kaptıran Galatasaray yeniden büyük oynuyor… Geçen sezon büyük uğraşlar neticesinde Radamel Falcao’yu transfer ederek ses getiren sarı-kırmızılı takım bu defa da yeniden Kolombiya’nın ünlü adlarından James Rodriguez‘in peşinde… 29 yaşındaki 10 numara için Galatasaray adına görüşmeleri idari menajer Şükrü Hanedar ve ekibi gerçekleştiriyor. James Rodrigues’in transferi için Real Madrid‘in kapısını çalan ve “Maaşının yarısını biz, yarısını siz ödeyin” diyen Şükrü Hanedar’a, İspanyollar “Öncelikle oyuncuyu ikna edin” cevabı geldi.

10 GÜN SÜRE VERDİLER

Real Madrid, teknik dolaysızör Zidane’ın gözüne giremeyen ve satış listesine konulan yıldız oyuncu ile görüşebilmesi için Galatasaray’a, fotoğrafı yetki dokümanı verdi. Bu dokümanda, sarı-kırmızılı kulübe, 31 Ağustos’a kadar ikna süreci tanındı. Eğer bu 10 gün içinde James, Galatasaray’ın sunduğu olanaklardan hoşnut kalırsa, Real Madrid ile bir görüşme yapılacak. O görüşme James’in imza sürecine kadar ulaşabilecek. Geçen sezon La Liga’da yalnızca 8 maçta oynayabilen futbolcunun, daha iyi bir öneri gelmezse Galatasaray’a ‘Evet’ diyebileceği belirtiliyor.

JAMES VE EŞİNİ İSTANBUL’A DAVET ETTİ

James Rodriguez’in Galatasaray’a gelmesi için Radamel Falcao ve eşi de faal rol üstlendi. Rodriguez ve sevgilisi Shannon De Lima’yı Radamel ve eşi Lorelei Taron ikna edecek. Her fırsatta Türkiye’yi öven açıklamalar yapan Taron’un, James’in Venezuela’lı sevgilisini ikna etmekte zorlanmayacağı iddia edildi.

Asıl bomba iddia ise Radamel Falcao’nun James’i ve eşini İstanbul’a davet etmesi… Real Madrid’li oyuncunun, birkaç gün içinde Türkiye’ye gelmesi ve Falcao çifti ile İstanbul’u dolaşması tasarlanıyor. James Rodriguez’in Galatasaray’ın önerisini kabul etmesi yolunda bu ziyaretin çok önemli olduğu belirtiliyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı