GalatasaraySon Dakika

Galatasaray idaresinden Belhanda’nın yeni kontrat arzına şok davranış

Sarı kırmızılılarda sözleşmesi sezon sonu bitecek olan ve kariyerine Galatasaray’da devam etmek istediğini belirten Belhanda’nın, menajeri ile beraber kulüp başkanı Mustafa Cengiz ve 2. Başkan Abdurrahim Albayrak ile toplandıği ortaya çıktı.

“YENİ SÖZLEŞME İMZALAMAK İSTİYORUM”

Bu görüşmeyi ise arz eden ise sarı kırmızılılarla yeni mukavele imza atmak isteyen Belhanda cephesi oldu. Menajeri D’avilla’nın da İstanbul’a gelmesi ile beraber perşembe günü gerçekleşen dorukta Belhanda, başkan Cengiz ve Albayrak’a, Galatasaray ile yeni sözleşme imza atmak istediğini belirtti.

1 MİLYON EUROLUK İNDİRİM

Sezon başında Galatasaray yönetiminin ‘pandemi’ sebebiyle arz ettiği indirime negatif yanıt veren Belhanda ve menajeri yeni sözleşme için bu defa bizzat kendileri ‘maliyet’ düşürdü. Şu anda Galatasaray’dan 3 milyon 350 bin Euro garanti ücret alan ve sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Belhanda’nın menajeri yeni sözleşme için ‘1 milyon Euro’luk’ indirime gitti.

“İSTANBUL’DA KONUT ALDIM, KALMAK İSTİYORUM”

Ayrıca Faslı oyuncunun İstanbul’dan konut aldığını belirterek “Galatasaray’da mutluyum ve burada kalmak istiyorum. Buradan konut aldım ve ailemle İstanbul’da yaşamak istiyorum” dediği ifade edildi.

YÖNETİM YANIT DAHİ VERMEDİ

2.3 milyon Euro isteyen ve yüzde 30 indirim yaptığı garanti ücretinin kabul edilmesi halinde imzaları atmaya hazır olduğunu belirten Belhanda ve menajeri bu görüşmede istediği yanıtı alamadı. Başkan Mustafa Cengiz ve Abdurrahim Albayrak, futbolcu cephesinden arz edilen bu sayıya son derece soğuk baktı. İmza attığı vukuatlar ile maliyet-performans kriterinde yönetimi tatmin edemeyen Belhanda’nın bu arzına sarı kırmızılılar yanıt bile vermedi.

TERİM DE YÖNETİMLE AYNI GÖRÜŞTE OLURSA…

Eğer Fatih Terim de yönetim ile aynı görüşte olursa Faslı oyuncu, en geç sezon sonunda Galatasaray’a veda edecek. Akşam

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı