GalatasaraySon Dakika

Galatasaray haberi: Diagne’den eksantrik paylaşım!

Galatasaray’ın Senegalli golcüsü Mbaye Diagne, Instagram üzerinden yaptığı acayip hisseyleşımla dikkat çekti. Diagne’nin hisseyleşımı Fatih Terim’in takımdan ayrılmasının onda yaratacağı üzüntüye şehrişkindi. Diagne, hisseyleşımını kısa süre içerisinde Instagram hesabından kaldırsa da rüyasını anlattığı ifadeler sosyal medyada geniş yer buldu.

Diagne’nin hisseyleşımında bütün olarak kullanılan ifadeler, “Bu gece hayal ettim, ben Diagne dedikten sonra bay Terim ile ağladıktan sonra konuta 3 kupa getirdim. Her şey için teşekkür ederim ama şimdi bitkinim seni eğitmeye devam etmek istemiyorum, güzel ailemle ağlamaya başladıktan sonra konutta kalmak istiyorum” şeklindeydi. Bu ise Fatih Terim’in kendisine, “Arkasıık teknik dolaysızörlük yapmak istemiyorum, yoruldum, ailemle zaman geçirmek istiyorum” dediği kendisinin ise “Bizi bırakma öğretmenim Ağlayarak” şeklinde yanıt verdiği biçimde yorumlandı.

5ffed9dfae298b216a68590f

Galatasaray’ın Türkiye Kupası’nda Yeni Malatyaspor’u penaltılar neticesinde elediği maçın ardından Fatih Terim, “Bugün açıkçası çok derin bir yalnızlık hissettim. Ben burada kişilere değşehir gruplara değşehir Galatasaray’a sözüm var. Galatasaray’a emeğim var. O sözüm de Galatasaray’a. Zati Mayıs’ta hem sözüm, hem sözleşmeım bitiyor. Onun için sözüm sözdür. Sözümde durmaya devam edeceğim. Canımız sağolsun, canınız sağolsun demek en doğrusu” şeklinde bir açıklamada bulunmuştu.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı