GalatasaraySon Dakika

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz’den flaş açıklamalar

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, GS TV’ye önemli açıklamalarda bulundu. İşte Cengiz’in açıklamaları…

FALCAO‘YA MÜTEŞEKKİRİM”

Kolombiyalı golcünün maaş indirimine gittiğini belirten Cengiz, “Falcao çok kişilikli bir insan. Dünyanın gelmiş geçmiş en değerli 10 santrforundan biri. Onun getirirken bizler ve taraftarımız, çok fedakarlık yaptı. Falcao da alışacak. Türkiye’de oynanan futbola geçim sağlayacak. Hakem kararlarına da alışacak. En büyük maaş indirimini de Falcao yaptı. Ona çok müteşekkirim.” dedi.

“İNŞALLAH ARTIK YÜZDE 30 TARAFTARI STADIMIZA ALACAĞIZ”

Statları seyirci alınması için çalıştıklarını belirten Cengiz, “Taraftarın isteği bizim için kutsaldır. Taraftar olmayınca pandemi döneminde nasıl güçlük yaşadığımız ortada. Sadece yönetim, teknik kurul dağşehir taraftar da lazımmış. Bunu görüyoruz. İnşallah arkasıık yüzde 30 taraftarı stadımıza alacağız. TFF’nin bu mevzuda çok büyük çabaları var. Benim bu sağlık gidişatımla bu mücadeleyi vermeme şaşırıyorlar. Biz bu işe canımızı veriyoruz. Bizden sonra gelecek yönetimlere en iyi Galatasaray’ı bırakmak istiyoruz.” diye mevzuştu.

“SEÇİM YAPMAK İSTİYORUZ”

Seçime gitmek istediklerini dile getiren Cengiz, “Mali Genel Kurul için Dernekler Masası’na başvurduk. Bu akşam 16:00’da yanıt geldi. 1 Aralık’a kadar devletin pandemi sebebiyle yasak getirdiği kulübümüze bildirildi. Bahane gösterdiğimizi düşünüyorlar ama biz seçim yapmak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

“G.SARAY’A SAVAŞ AÇILDI”

Transfer mevzusunda psikolojik savaşa sokulduklarını belirten Cengiz, “Galatasaray’a karşı mukaddes bir savaş açıldı. Salı günü anlatacağım. Bu savaşta Galatasaray’ı psikolojik olarak transfer yarışına soktular. Sanki ne kadar çok transfer yaparsanız ayrı bir kupa alacaksınız diye.” dedi.

FENERBAHÇE’YE KUPA GÖNDERMESi

Transferin başarıyı getirmediğine dikkat çeken Cengiz, “Sanki ne kadar çok transfer yaparsanız ayrı bir kupa alacaksınız. 30. kupalarmış, biz de bu sezon 38. kupamızı alacağız.” diye mevzuştu.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı