Son Dakika

Fenerbahçe’de Erol Bulut ile 5 isim daha gitti

Fenerbahçe’de Erol Bulut dönemi sona erdi. Sarı lacivertli ekiple 30 maça çıkan genç antrenör, çareyi görevinden ayrılmakta buldu. Bulut’un yerine Emre Belözoğlu getirilirken; Bulut, 5 mesai arkadaşıyla beraber kulüple anlaşarak görevlerinden feragat ettiklerini yönetime bildirdi.

İstifa haberinin ilk dakikalarında dikkatler Erol Bulut’a yoğunlaşsa da ayrılığın perde arkasında 5 isim daha yer alıyor. Michael Kraft, Pantelis Pantelopoulos, Mehmet Yozgatlı, Volkan Küçük ve İbrahim Kenan Menderes; bugün Fenerbahçe’den ayrılan diğer 5 isimdi.

5 İSMİN DAHA GÖREVİNE SON VERİLDİ

Uzun süredir adı istifa haberleriyle anılan Erol Bulut, bugün Fenerbahçe’deki görevinden karşılıklı anlaşarak ayrıldı. Bulut’la beraber 5 teknik adam daha sarı lacivertli ekipteki görevinden ayrıldı.

Bu isimlerden dördü, Alanyaspor’da Erol Bulut’un ekibinde yer alırken; bir tek Michael Kraft yurt dışından direkt kulübe katılım sağlamıştı. Kondisyoner Pantelis Pantelopoulos, antrenör Mehmet Yozgatlı, analizci İbrahim Kemal Menderes, Bulut’un danışmanı Volkan Küçük ve kaleci antrenörü Michael Kraft bugün görevlerinden ayrıldı.

AYRILIK DOĞRULANDI

Sarı lacivertli ekip, Erol Bulut’un ayrılığına ilişkin bir metin yayınladı. Metinde Bulut’a katkılarından ötürü teşekkür edilirken, gelecek dönemde kulübün Emre Belözoğlu tarafından yönetileceği duyuruldu. Fenerbahçe’den yapılan yazılı açıklamada;

“2020-2021 sezonu itibariyle futbol takımımızın teknik direktörlük görevini yürüten Sayın Erol Bulut ile yollarımız bugün itibariyle karşılıklı anlaşarak ayrılmıştır. Fenerbahçe’mizin çatısı altında bugüne dek verdiği hizmetler için Erol Bulut’a teşekkür ediyor; kariyerinin geri kalanında başarılar diliyoruz.Sezonun geri kalan haftalarında yönetim kurulumuzun almış olduğu karar ile sportif direktörümüz Emre Belözoğlu futbol takımımızın teknik sorumlusu olarak görev yapacaktır. Süper Lig’de mücadelesini Emre Belözoğlu yönetiminde sürdürecek olan takımımız başarılar diliyoruz” ifadelerine yer verildi. (Ajansspor)

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı