Son Dakika

Fenerbahçe, transfer yasağı iddialarına reddetti

Fenerbahçe Spor Kulübü, Kamuoyu Aydınlatma Platformu’na KAP yaptığı açıklama ile bugün ortaya çıkan transfer yasağı haberlerini yalanladı.

İŞTE O AÇIKLAMA

13.10.2020 tarihinde Gökhan Dinç isimli bir şahıs tarafından bir radyo yayınında Fenerbahçe’ye transfer yasağı gelme olasılığı bulunduğu yönünde çeşitli açıklamalar yapıldığı görülmüştür.

Şirketimizin Yönetim Kurulu, göreve başladığı gün itibariyle Şirket’in içinde bulunduğu mali gidişata dair gereken adımları titizlikle ve kararlılıkla atmakta, buna dair şeffaf bilgilendirmeleri ise kamuoyu ile düzenli olarak hisseyleşmaktadır. Futbol şubemize şehrişkin olarak atılan adımlar ve kamuoyu ile hisseyleşılan yapılandırmalarımız da Türkiye Futbol Federasyonu ve UEFA nezdinde takip ve hakimiyet edilmektedir. Şirketimiz, 2020-21 Süper Lig sezonu transfer döneminin kapanmasının hemen ardından 6 Ekim 2020 tarihinde sezon hazırlıkları kapsamında attığı adımları en şeffaf haliyle KAP’a açıklamış, tüm spor kamuoyu ile de hisseyleşmıştır.

Tüm bunlar ortadayken; alakalı şahsın Şirketimizi ve Şirketimizin paydaşlarını hasara uğratabilecek, hiçbir katlanağı olmayan, büyük bir sorumsuzlukla ve artniyetle yaptığı yorumlar kabul edilemez.

Fenerbahçe hakkında tamamen hayal ürünü olarak yaptığı spekülatif yorumların gerek Şirketimizde gerekse Şirketimizin hisse sahiplerinde yaratabileceği parasal kayıplar gözönüne alınarak Şirketimiz tarafından zorunlu yasal sürecin başlatılacağını tüm kamuoyunun bilgisine sunarız.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı