GalatasaraySon Dakika

Fatih Terim: Okay Yokuşlu’yu istedik, olmadı!

Süper Lig’in ilk haftasında Gaziantep FK’yı 3-1 mağlup eden Galatasaray‘da teknik dolaysızör Fatih Terim açıklamalarda bulundu. Terim’in, Okay Yokuşlu transferiyle alakalı sözleri dikkat çekti.

Fatih Terim’in maç sonu yayıncı heyetişa açıklamaları şu şekilde:

İlk maçlar hep güçtür. Kazandığımız için mutluyuz. Bütün maç süresince oyunun dominantıydık. İkinci yarıda, bir maçta kazanılabilecek ne kadar pozisyon varsa daha fazlasını ürettik. Çsaçma ve dolaysız paslarla kaleye gittik. Bu bizim adımıza neşelendirici. Reyin hiçbir zaman aleyhimize dönmedi. Çok pozisyona girdik. Bunların gol olması lazım. Sonuç olarak ciddi bir sınavda yapılabilecek her şeyi yapmışız.

Belhanda veya bir başadaleı… Hepsi iyi oynadılar. 5 Ekim’e kadar ne olur ne biter öğrenmiyorum. Her oyuncu bizi için değerli. Futbolun profesyonel yanı bu. Her şey olabilir. Parasal imkânların bu kadar zorlandığı bir etrafta tasarruflar her türlü kullanılabilir. Bir bildikleri vardır.

“OKAY’I İSTEDİK AMA OLMADI”

Keşke ihtimalımız olsa da ucu açık bir toplantı yapabilsek. Kimleri isteyeceğimizi istediğimizi söyleyebilsek… Okay’ı Yokuşlu istedik, ama ne yazık ki kulübü vermedi. olmadı. Ama istedik.

‘DEMEK Kİ DOĞRU YOLDAYIZ”

“Mümkünse, olabilirse, el verirse 5 Ekim’e kadar da bazı şeyleri yapmaya çalışacağız. Ama bu dünyanın sonu değşehirdir. Karamsar olacak halim yok. Söylenecek halim yok. Karalar bağlayacak halim hiç yok. Özellikle Galatasaray taraftarından ricam, yönetim heyetimizle, camiamızla bütün konsantre olup Mayıs’lara birlikte koşmamızdır. Bşehirdiğim kadarıyla 36 oyuncu aldıysak 50 oyuncu da gönderdik. İki defa şampiyon olduk, 4 kupa aldık ayrıca 33-34 milyon Euro kâr elde ettik. Demek ki doğru yoldayız. Bir oyuncuyu gelmesi adına fazla takım talipse, Galatasaray seçenek olamaz. Eğer Galatasaray tek seçenek değşehirse, oyuncuya da ısrarımız olmaz. Bunun da öğrenilmesini isterim. Yerli transfer piyasasında konumumuz bu”

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı