GalatasaraySon Dakika

Fatih Terim ile idarenin arası iyice geriliyor! İşte ayrıntılar…

Transfer dönemini çok büyük bir hayal kırıklığı ile kapatan Galatasaray’da ipler gerildi.İstediği adların alınmaması üzerine başkaldırı bayrağı açan teknik dolaysızör Fatih Terim‘in Başkan Mustafa Cengiz ve yöneticilere büyük tepki gösterdiği belirtiliyor.

YÖNETİM DE İSYANDAN HABERDAR

Terim’in yönetime tepkisini Florya’da herkesin duyabileceği bir şekilde dile getirdiği iddia ediliyor. Tecrübeli öğretmeninın bu başkaldırıından yönetimin de haberdar olduğu öğrenildi.

ARZLARİ GERİ ÇKONUTİRİYOR!

Gelen bilgilere göre Fatih Terim transfer hüsranın ardından yönetimle arasına mesafe de koydu. Başarılı teknik adam iddialara göre yönetimin ‘görüşme’ arzlarını geri çeviriyor.

BU KRİZ NASIL BİTECEK?

Basın toplantılarında da tepkisini ad vermeden üstü kapalı şekide dile getiren Fatih Terim’in yönetimle yaşadığı krizin nasıl sonuçlanacağı büyük bir merakla bekleniyor.

YAŞANAN İLK SORUN DEĞİL

Fatih Terim ve yönetim arasında transfer çatlağı ilk kere oluşmadı. Tecrübeli öğretmen, 2018-19 sezonunda yönetimle forvet krizi yaşamış, yeniden bu sezonun devre arasında Ozan Kabak’ın satılması Terim’i istifa noktasına getirmişti.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı