Son Dakika

Fatih Terim ifade verdi: Evvel bir yumruk, ardından da tokat attım

Fatih Terim’in iki damadı Ahmet Baran Çetin ve Volkan Bahçekapılı ile işletmeci Selahattin Aydoğdu arasında üç yıl önce Alaçatı’da yaşanan münakaşayla alakalı yeni iddia belgesi düzenlenmişti.

İki damadın, silahla kolay yaralama suçundan ceza alması istenen davada Fatih Terim tanık olarak ifade verdi.

Ünlü teknik dolaysızör duruşmada, “Hadise günü Bodrum’da bulunan yazlığımda tatildeydim. Selahattin Aydoğdu’nun damadıma ve kızıma yönelik tacizlerini dinleyince kendisini aradım. Benimle hakaret içerikli mevzuşup telefonu kapattı. Ben de yanıma iki damadımı ve şoförümü alarak İzmir’e gittim” diye mevzuştu. Terim sözlerine şöyle devam etti: “Selahattin Aydoğdu’nun mekanına gittim. Kendisine önce bir yumruk, ardından da tokat attım. Daha sonra damatlarımla beraber hadise yerinden ayrıldım. Damatlarım kimseye vurmadı, aksine beni soğukkanlıylaştirmeye çalıştılar.”

DÖRT FARKLI SUÇTAN YARGILANIYORLAR

İddianeme kapsamında, Çetin ve Bahçekapılı hakkında iki defa ‘silahla kolay yaralama’, birer defa ‘silahla kemik kırığı olacak şekilde yaralama’, ‘mülke hasar verme’ ve ‘silahla yaralamaya teşebbüs’ suçlarından ceza istenmişti. Aydoğdu hakkında ise iki defa ‘Silahla kolay yaralama’, ‘mülke hasar verme’, ‘silahla birden fazla kişi ile tehdit’ ve ‘alenen hakaret’ suçlarından ceza arz edilmişti.

‘TELEFONDA KÜFÜR ETTİ’

Selahattin Aydoğdu ifadesinde; Terim’le yaptıkları telefon mevzuşmasında tartışma çıktığını, Terim’in iki damadıyla yanına gelip kendisine yumruk attığını, Terim’den ve masa ile sandalyelerini kıran damatlardan şikayetçi olduğunu söylemişti. Volkan Bahçekapılı, Aydoğdu’nun Terim’e ‘Erkeksen buraya gel’ diyerek küfür edip telefonu kapattığını, Terim’in çok hiddetlendiğini ifade etmiş, Terim’in Aydoğdu’ya yumruk attığını ileri sürmüştü. Sporx

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı