GalatasaraySon Dakika

Fatih Terim başkaldırı etti! ”Borçlardan da ben mesulüm”

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, Kasımpaşa maçının ardından açıklamalarda bulundu.
Kasımpaşa karşısında az pozisyon bulduklarını ifade eden Terim, “Kasımpaşa’yı tebrik ediyorum. Diagne’nin ilk baştaki pozisyonunun ardından net pozisyon çok az. Bugün kazanma adına doğru işler yaptığımız söylenemez.

“Kime, neye tepki gösterdiğim çok açık. Benim erken soyunma odasına gitmeme gelince, sahada kendilerine yazık eden bir takım vardı. Bir de futbolun ruhuna aykırı bir hareket vardı. Ben Galatasaray’ı, takımımı bırakmadım, maçı bıraktım. Bu suçsuz bir hareket, kimseyi yalnız bıraktığım yok. Antep maçında da girdim. Onun için ‘Yok ona karşı, buna karşı’ diye bir şey yok.”

“Ekonominin kötü gidişini bana yazabilirler, borçlardan da beni mesul yakalayabilirler. İsteyen istediğini yazabilir ama ben kendimden, duruşumdan taviz vermeden, mücadelemden vazgeçmeyeceğim. Bunu herkes öğrensin.”

“Her dakika transfer soruluyor, ben de bıktım. Herkes bıkilometreıştır. Bugün bu mevzunun transferle alakası var mı yok mu öğrenemiyorum ama ben sezon içinde ve sezon sonunda fikirlerimi zati muhakkak etmiştim. Kimseyi kırmak, üzmek, yanlış anlaşılmak istemem.”

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı