GalatasaraySon Dakika

F.Bahçe’ye sert laflar! “Kendimi güç yakalıyorum…”

Alanyaspor Teknik Dolaysızörü Çağdaş Atan, Fenerbahçe’ye 2-1 mağlup oldukları maçın ardından mevzuştu ve sarı-lacivertli takımın oyununu eleştirdi.

Fenerbahçe’nin daha tesirli oynamasını beklediğini kaydolan Atan, “Ne söyleyeceğimi öğrenemiyorum. Çok düşündüm ne söyleyebilirim diye ama yanlış anlaşılmak istemiyorum. Ben Fenerbahçe’nin bize karşı daha kafa kafaya oynamasını beklerdim. Ben Fenerbahçe’nin bizle daha kafa kafaya oynamasını beklerdim daha önceki Başakşehir, Beşiktaş, Galatasaray maçlarımız gibi. Oyuncularım istediğimiz oyunu oynadılar ama beklemediğimiz bir şekilde mağlup olduk. Kendimi güç yakalıyorum bir şeyler söylememek için. Susayım ben.” dedi.

“Soru yok mu, o zaman basına da gerek yok” sözleri tartışılan Çağdaş Atan, “Ben kimseye hakarette bulunmadım. Ben bu hareketin bu kadar tepkin alacağını düşünmemiştim. Hadise kapandı, üstünden çok zaman geçti. Röportaj vermiyoruz çünkü basındaki arkadaşlarımızı da koronavirüsten gözetmek istiyoruz. Arzlar oluyor, bugüne kadar 52 tane röportaj arzı aldım. 10 haftalık holünör olarak 50 röportaja çıksam ne düşünürsünüz? Bugüne kadar 52 tane röportaj arzı aldım. 10 haftalık holünör olarak 50 röportaja çıksam ne düşünürsünüz?” ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe’nin topu rakibe vererek başarılı olamayacağını da kaydolan genç öğretmen, 5 büyük lige bakın, topu rakibe vererek şampiyon olan takım sayısı azdır. Fenerbahçe büyük camia.” diye mevzuştu.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı