GalatasaraySon Dakika

Erol Bulut’tan ‘Tokat’ hadiseyi için flaş laflar: Kapatılmaya çalışılıyor

Galatasaray’ın Ümit Ulusal Takım ile Florya Metin Oktay Tesisleri’nde oynadığı hazırlık maçında sarı-kırmızlı futbolcu Marcao‘nun milli futbolcu Halil Dervişoğlu’na tokat attığı iddiasına teyit Fenerbahçe Teknik Dolaysızörü Erol Bulut’tan geldi.

Başarılı teknik adam, bir grup gazeteciyle Faruk Ilgaz Tesisleri’nde yemekte buluştu. Bulut, takımıyla alakalı tüm suallere yanıt verirken, Marcao’nun Halil Dervişoğlu’na tokat attığı iddiası da gündeme geldi.

“BİR TOKAT OLAYI VAR, KAPATILMAYA ÇALIŞILIYOR”

Gazeteciler, sarı-lacivertli futbolcuların da ulusal takımda yer aldığını hatırlatarak, tokat hadiseına dair bir bilgiye sahip olup olmadıklarını sordu. Ve Bulut da gazetecilere bu mevzudaki bilgilerini hisseyleştı.Bulut’un verdiği yanıtı ise gazeteci Ahmet Ercanlar, Youtube kanalı Sansürsüz Futbol’daki programında bugün açıkladı.

Marcao’nun tokat attığı iddiasına dair Ercanlar, şunları söyledi:”Galatasaray ile Ümit Ulusal Takım arasında tokat hadiseının yaşandığını açıklayan Erol Bulut, ‘Ben Altay Bayındır ile mevzuştum. Bir tokat hadiseı olduğunu öğrendim. Bu mevzu gördüğüm kadarıyla kapatılmaya çalışılıyor, bu hoş bir şey değşehir’ dedi.”Herkesin yalanladığı tokat hadiseında, Erol Bulut ısrarcı: Üstü kapatılmaya çalışılıyor…

TÜM TARAFLAR YALANLAMIŞTI

Florya’da geçen Cuma günü oynanan hazırlık maçında Galatasaraylı Marcao’nun ulusal futbolcu Halil Dervişoğlu’na tokat attığı ve maçın bu yüzden tamamlanamadığı iddia edilince taraflardan açıklama geldi.

Galatasaray Kulübü, bir gerginlik yaşandığını ama tokat atma hadiseı yaşanmadığı belirtirken, maçın da çoğalan yağış sebebiyle sonlandırıldığını bildirdi.

Benzer açıklamaları Ümit Ulusal Takım Teknik Dolaysızörü Tolunay Kafkas da yaptı. Ulusal oyuncu Halil Dervişoğlu da tokat atılmadığını her maçta yaşanabilecek bir gerginliğin yaşandığı ve sonrasında Marcao ile el sıkıştıklarını açıklamıştı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı