GalatasaraySon Dakika

Erol Bulut: Atak anlamında eksiğiz

Fenerbahçe Teknik Dolaysızörü Erol Bulut, Hatayspor ile 0-0 birlikteye kaldıkları maçın sonrasında değerlendirmelerde bulundu.

Maçı değerlendiren Bulut, “İlk yarı istediğimiz gibi gitmese de reyin, 2. yarı daha baskılıydık. Rakibin kalemize gelmediği bir reyin oldu, böyle bir tabloyla karşılaşacağımızı öğreniyorduk. Geçiş oyunları ile pozisyon bulmaya çalıştılar ama izin vermedik, bir tane pozisyonları yok. Bizim 3-4 pozisyonumuz var, rakip 9 kişi oynadı, şansları iyi değerlendiremedik. Hücum anlamında eksiğiz, çalıştığımız hücum organizasyonlarını oyuncularımız sahada eş şekilde uygulamalıydı, oradan azıcık uzaktık.” ifadelerini kullandı.

Hücum organizasyonlarında başarılı olamadıklarını kaydolan teknik adam, “İstediğimiz, idmanda çalıştığımız şeyleri sahada da uygulamamız gerekiyor, onun dışına çıkınca istediğimiz tablo ortaya çıkilometreıyor. Önümüzdeki haftalarda bunu göstermemiz gerekiyor. Hücum organizasyonlarını istediğimiz şekilde gerçekleştirsek, skor da farklı olurdu.” dedi.

Galatasaray derbisi için görüşleri sorulan genç öğretmen, “Derbiler her zaman farklı oynanıyor, bu yıllardır böyle. Önümüzdeki hafta da böyle olacak. Bu hafta oynanan maçlara bakmaksızın, herkes maçlara farklı konsantre oluyor. Bu hafta çalışmalarımızı ona yönelik yapacağız ve ne olacağını göreceğiz” diye mevzuştu.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı