Son Dakika

Erdoğan Yeşilyurt: Hakem bana ‘Sus lan!’ diyor

Demir Grup Sivasspor futbolcusu Erdoğan Yeşilyurt, Beşiktaş’a 3-0 kaybettikleri maçın ardından hakem Arda Kardeşler’e başkaldırı etti.

“HAKEM BANA ‘SUS LAN’ DİYOR”

“Motivasyon kaybı değşehirdi. Yanlış mevzuşmak istemiyorum. Yanlış mevzuşunca hemen ceza veriliyor. Emeğimiz yenildi burada. Biz burada emek veriyoruz. Hafta içi, hafta sonu, yol çekiyoruz. Bize karşı davranşıları. Arda ‘Öğretmen’ demek istemiyorum, bana ‘Sakıl lan’ diytor. Bunlar yanlış mevzuşmalar. Bizim hakkımız itiraz etmek. Hakkımız yeniyorsa mevzuşacağız. Sırf sahada değşehir ki, dışarıda da böyle.”

“SİVASSPOR’UN HAKKINI YİYORLAR”

“VAR diye bir şey var. Hakem, 1 metre yanda, 1 metre bile değşehir. Sivasspor’un hakkını yiyorlar. Ben buna izin vermem. Ne diyeceğimi öğrenemiyorum. Kendimi durdurmam lazım. Küçük çocuklar da var, izliyorlardır. Çok puan kaybediyoruz, böyle hakem kusurlarından. Bu kusurların önüne geçilebilir.”

“HAKEMLER KONUŞMALARINA DİKKAT ETSİN”

“Biz 1 dakika bekledik, 1 dakika neyi izlediler o zaman, pardon. Fotoğraf telefonuma geldi ve hemen gördüm. Bizim hakkımız yeniliyor. Ülkemizde VAR’ı da çözemedik. İnsandır kusur yapar demek istiyorum da diyemiyorum da başka bir deyişle. Hakemler de mevzuşmalarına dikkat etsin. Biz de insanız, hakkımızı ararız. Ne Yazık Ki böyle bir gece yaşadık. Biz yenilebiliriz Beşiktaş’a. Biz her yıl şampiyonluk yarışında olamayız. Beşiktaş’a 1-0, 5-0 yenilebilirsin fark etmez. Bugün başka şeyler ön tasarıya çıktı.”

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı