Son Dakika

Ercan Taner ve Fatih Altaylı birbirlerinin telefon numaralarını paylaştılar

HaberTürk yazarı Fatih Altaylı, Ercan Taner’le alakalı açıklamalarının ardından Taner’in kendisini aradığını söyledi ve canlı yayında numarasını hisseyleştı. Ercan Taner de Twitter hesabından Altaylı’nın numarasını yayınladı.

Altaylı’nın spor basınında yaşanan krizlerle alakalı açıklamaları esnasında Türkiye Radyo Televizyon Kurumu Spor spikeri Ersin Düzen’in Türkiye Radyo Televizyon Kurumu ve TFF’den toplamda 500 bin TL kazandığını iddia etmesi üzerine sosyal medyadan sert iletiler yazdı.

Ercan Taner Twitter hesabından, “Ya Fatih Altaylı sen ne işsin? Dürüst insanlara sallama Fatih Altaylı. Ben seni arıyorum telefonu dahi açmıyorsun Fatih. Şerefsizlik yapma Fatih Altaylı. Sağa sola saldırma Fatih Altaylı” açıklamalarında bulundu.

İŞTE FATİH ALTAYLI VE ERCAN TANER ARASINDA YAŞANANLAR

“ERCAN TANER KAFAN MI İYİ”

Ercan Taner ile alakalı da açıklamalarda bulunan Altaylı, “Ercan Taner kafan mı iyi? Beni arıyormuşsun, açmıyormuşum. Ulan telefon burada duruyor. Kim öğrenir hangi numarayı arıyorsun?

Ercan Taner bu akşam iş yakaladığun çeteye söz ettim diye mi hakaret ediyorsun. Seninle yargıya gideceğiz kardeşim. Ercan Taner’e birileri ‘Fatih Altaylı’ya saldır’ direktifı veriyor. Benim yayında olduğumdan dahi haberi yok. Böyle utanmaz bu adamlar.” ifadelerinde bulundu.

FATİH ALTAYLI ERCAN TANER

“ŞEREFSİZLİK YAPMA FATİH ALTAYLI”

Fatih Altaylı’nın sözleri üzerine Ercan Taner Twitter hesabından, “Ya Fatih Altaylı sen ne işsin?

Dürüst insanlara sallama Fatih Altaylı.

Ben seni arıyorum telefonu dahi açmıyorsun Fatih.

Şerefsizlik yapma Fatih Altaylı. Sağa sola saldırma Fatih Altaylı.” Açıklamalarında bulundu.

ercan taner

ERCAN TANER ALTAYLI’NIN TELEFON NUMARASINI PAYLAŞTI

Altaylı’nın açıklamaları sonrasında Taner, hisseyleşımında, “Fatih ile mevzuştum herhalde yanlış anlaşılma var sanırım.” açıklamasında bulundu.

Daha sonra Taner, Fatih Altaylı’nın telefon numarasını hisseyleştı. Altaylı’nın telefon numarasını hisseyleşan Taner, “Canlı yayında benim telefon numaramı veren arkadaşın telefonu Sevgilerimle…” hisseyleşımında bulundu.

ercan

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı