Son Dakika

Edin Visca, Fenerbahçe için gemileri yaktı!!

Fenerbahçe, transferde bombayı Edin Visca ile patlatacak. Başakşehir’in yıldız adı Edin Visca, yönetimi şoke eden bir transfer arzı iletti. Haberin ayrıntılarına göre Süper Lig takımlarının uzun süredir gözlemlediği Edin Visca’nın Başakşehir’de alınan kötü sonuçların ardından belirttiği transfer arzı gündeme damga vurdu. Sezon başında18 yeni transfer gerçekleştirerek takımı sanki baştan kuran Fenerbahçe’de teknik dolaysızör Erol Bulut ve Sportif Dolaysızör Emre Belözoğlu, transfer için çalışmalara hız verdi.

GİRİŞİMLER BAŞLADI

Transfer çalışmaları kapsamında geçtiğimiz transfer döneminde de kadroya dahil edilmesi istenilen Edin Visca için girişimler yine başladı.Edin Visca’nın Başakşehir ile sözleşmesini 2025’e kadar uzatıldı ancak sarı lacivertli takım para arkasıı değiş tokuşla bir defa daha öneride bulundu.Teknik Dolaysızör Okan Buruk ile arasının açık olduğu belirtilen Visca’nın Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ’a, “Fenerbahçe’ye gitmek istiyorum” dediği iddia edildi.

Çubukluyu giymek istediği geçtiğimiz dönemlerde mevzuşulan Visca’ya karşılık kiralık olarak Başakşehir’de oynayan Deniz Türüç ile Sinan Gümüş, Ademi ve Dirar’dan birini de değiş tokuşta öneren Fenerbahçe’nin ayrıca para ödemeye hazır olduğu kaydedildi.2021 yılının ilk günlerinde Visca’nın sarı-lacivertlilere imza atma olasılığı yükselirken, bu transferde de atletik dolaysızör Emre Belözoğlu’nun kilit rol oynadığı belirtildi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı