Son Dakika

Daniela Ospina, hıyanete karşın James Rodriguez’e hürmet dinliyor

Sezon başında Real Madrid’den Everton’a transfer olan James Rodriguez‘in eski eşi Daniela Ospina, ayrılıklarına dair uzun süre sonra ilk kere mevzuştu.6 yıllık konutluluklarını, Kolombiyalı futbolcunun kendisine hıyanet ettiği gerekçesiyle tamamlayan Ospina, yaşananlara rağmen kızları sebebiyle mesajşimlerinin devam ettiğini belirtti.

“İLİŞKİMİZ MÜKEMMEL”

Daha Önceki bir voleybolcu olan 28 yaşındaki Daniela Ospina, James ile şehrişkilerinin mükemmel olduğunu belirtirken, “Birlikte devam edemeyeceğimizi gördüğümüz anda; kızımızı, ona olan sevgimizi ve birbirimize duyduğumuz saygıyı ön tasarıda yakaladık. James şahane bir insan, o kızımın babası. Gerçekleştirmek için pek çok hayalim vardı ancak buna karşın bugün şehrişkimiz mükemmel” şeklinde mevzuştu.

5f6b532c66a97cfe23bae0e9

“İYİ BİR BİTİŞİ TERCİH EDİYORUM”

İlişkiyi devam ettirip münakaşa etmektense iyi bir şekilde noktalamayı seçim ettiğini söyleyen Ospina, “Bir şey işe yaramadığında, bunun sebebi belki de birçok şeyde başarısızlık yaşamaktır. Skonuttuğim, saygı duyduğum ve değer verdiğim o kişiyle aniden münakaşa etmeye başlayıp meselelere kapılmaktansa iyi bir bitişi seçim edenlerdenim” ifadelerini kullandı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı