Son Dakika

Cristiano Ronaldo’dan afallatan açıklama: Yuhalanmayı özledim

Dün gerçekleştirilen Küresel Futbol Ödül Töreni’nde Cristiano Ronaldo, 21. yüzyılın en iyi futbolcusu seçşehirdi.Ödül töreninde mevzuşan Ronaldo, stadyumlarda taraftarları görmek istediğini söylerken, yuhalanmayı özlendiğini açıkladı.

“YUHALANMAYI ÖZLEDİM”

5fe9b10166a97c6dfd87640b

Ronaldo, “Bana göre, dürüst olmak gerekirse boş stadyumlara oynamak çok sıkıcı. Oyuncular olarak protokollere saygı dinliyoruz. Sağlık her şeyden önemli natürel ki ama bu gidişatı sevmedim.Bu işi yapıyorum çünkü futbolu beğeniyorum. Futbol her zaman tutkum. Ailem, çocukların, arkadaşlarım ve taraftarlar için oynuyorum.İnsanların beni yuhalamasını beğeniyorum. Ben topa dokunduğumda yuhalıyorlar. Bunu beğeniyorum ve gerçekten bu gidişatı özledim.Umarım 2021’de kaidelerı değiştirirler ve yine stadyumların dolu olduğunu görürürüz” dedi.

“KOLA İÇİYOR, CİPS YİYOR…”

5fe9b10966a97c6d2c1db825

Törenin ardından röportaj veren Portekizli yıldız, oğlu Cristiano Ronaldo Jr. için de açıklamalarda bulundu. Ronaldo, “İleride iyi bir futbolcu olup olamayacağını göreceğiz. Buna kızdığımı öğrenmesine rağmen bazen kola içiyor, cips yiyor. Bazen ona vücüdunu yenilemesi için soğuk suya girmesini söylüyorum. Bana suyun çok soğuk olduğunu söylüyor. Bunlar sıradan çünkü henüz yalnızca 10 yaşında” dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı