GalatasaraySon Dakika

Cansu Köksal: Sezona hazırız

Galatasaray Kadın Basketbol Takımı, sarı kırmızılı kulübün Riva arazisinde yaşama geçkocamanlan Düşler Vadisi Riva’nın villa bahçelerinde 2020-2021 sezonunun açılışını kutlamak üzere toplandı.

Barbekü faalliği öncesinde basın üyelerına açıklamalarda bulunan Cansu Köksal, Düşler Vadisi’ni çok beğendiğini dile getirerek, “Gezdim, gerçekten çok güzel bir proje olmuş. Yer de çok güzel, Riva’da. Emeği geçenlere teşekkür ederiz. Burası bizim konutumuz” ifadelerini kullandı.

“BİRKAÇ EKSİĞİMİZ VAR, ONLAR GELDİKTEN SONRA HER ŞEYİN DAHA GÜZEL OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM”

İdmanların iyi geçtiğini kaydolan Köksal, “Natürel ki ilk kez hepimizin bu kadar aradan sonra toplanıyoruz. Covid döneminde idman yaptık konutta ama takım sporundan uzak kaldık. İdmanlarda çok bir şey yok, gayet iyiyiz. Birkaç sakatlanan arkadaşımız oldu, onların yerine de tekerrür oyuncular gelecek. İnşallah onlar da bir an önce iyileşip bize katılırlar. Gayet iyi oluyor idmanlarımız. Şu süreçte azıcık hazırlık maçlarına ara verildi. Sağlık her şeyden daha önemli. Çok az bir zamanımız kaldı, ben hazır olduğumuzu düşünüyorum. Birkaç eksiğimiz var, onlar geldikten sonra her şeyin daha güzel olacağını düşünüyorum” dedi.

“TABİİ Kİ IŞIL OLSUN İSTERDİK AMA TAKIM DEĞİŞTİRMEK SPORUN BİR PARÇASI”

Işıl Alben’in takımdan ayrılması ve yeni bir kadro kurulmasıyla alakalı gelen suale Cansu Köksal, şu yanıtı verdi:

“Bence hazırız, hepimiz profesyoneliz. Sezon sonunda takım değiştirmek sporun bir parçası. Bir sıkıntımız yok, hazırız. Natürel ki Işıl olsun isterdik takımda. Ama onun için böylesi daha iyi olacakmış demek ki, bu kararı verdi. Biz gayet hazırız.”

TARAFTARA MESAJ: SEYİRCİSİZ OLACAK AMA BİZİ DESTEKLEMELERİNİ İSTİYORUZ

Son olarak Cansu Köksal, sarı kırmızılı taraftarlara ileti göndererek, “Bşehirdiğim kadarıyla ilk devre seyircisiz olacak ama biz her zaman bizi desteklemelerini ve izlemelerini istiyoruz. Onları çok hoşlanıyoruz zati onlar için buradayız” dedi ve sözlerini noktaladı.

DHA

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı