Son Dakika

Burak Yılmaz damga vurdu! Galtier: Memnun olmalılar

Ulusal futbolcu Burak Yılmaz, Lille‘in Nice’e konuk olduğu maçın 79. dakikasında oyundan alınmasının ardından çılgına döndü. Yedek kulübesine agresif bir şekilde gelen Burak’ın küfür ettiği anlar ekranlara yansıdı.

“TARAFTARIMIZ MEMNUN OLMALI”

Lille forması altında harikalar yaratan ve 7. maçında 4. golünü atan 35 yaşındaki Burak Yılmaz hakkında maçın ardından açıklamalarda bulunan Lille teknik direktörü Christophe Galtier, “Burak Yılmaz gerçek bir golcü, kalenin önünde çok soğukkanlı bir avcı gibi. Jonathan David yedek başladı, Burak oyundaydı ancak bu gidişatı yönetmek benim işim. Maçın sonlarına doğru yaşananları yönetmek de benim işim ancak bu vaziyet Burak’ın 35 yaşına rağmen hala hırsını gösteriyor, Lille’e bir şeyler katmak istiyor ve taraftarımızın böyle bir vaziyetten hoşnut olması gerekir” dedi.

BTÜMÖREK YILMAZ’IN AÇIKLAMASI

“Dün maç sırasında sarı kart görmemin ardından öfkelendim. O adrenalin ile kenara gelince tepki gösterdim. Gösterdiğim tepki rastgele bir şahsa karşı değşehirdir. Bundan sonra daha dikkatli olacağım. Öğretmenimızdan, arkadaşlarımdan ve taraftarlarımızdan özür diliyorum.”

BTÜMÖREK YILMAZ NE DEMİŞTİ?

Burak Yılmaz da kısa bir süre önce Galtier de hakkında, “Öğretmenimız geldiğim günden beri bana yardımcı olmaya çalışıyor. Tamamen ne istediğini bana anlatmaya çalışıyor. O bana bir adım geliyorsa ben ona koşmaya çalışıyorum. Bu şehrişki sayesinde bu uyarlama sürecini atlattım” ifadelerini kullanmıştı. Sporx

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı