Son Dakika

Burak Yılmaz: Avrupa’ya transfer olacak oyuncularımız var

A Milli Futbol Takımı’nın önemli isimlerinden Ozan Tufan, Burak Yılmaz ve Türkiye Futbol Federasyonu Milli Takım Sorumlusu Selim Soydan, ay-yıldızlı ekibin müthiş performansı hakkında konuştu.

1

OZAN TUFAN: KORKMUYORUZ

Ozan Tufan, Beyaz TV’ye yaptığı açıklamada “Biz kimseden korkmuyoruz. Biz çıkıp oyunumuzu oynuyoruz. Zaten skorlar da belli” ifadelerini kullandı.

3

BURAK YILMAZ’DAN TRANSFER SİNYALİ

Burak Yılmaz “Tabii ki potansiyelimiz var ama ayaklarımız yere sağlam basacak. Çok önemli oyuncularımız var. Dünyanın en önemli kulüplerinde oynayan ve oynayacak oyuncularımız var. Şımarmayacağız, havaya girmeyeceğiz. İnşallah denizi geçip, derede boğulmayacağız” açıklamasını yaptı.

2

SELİM SOYDAN: TARİHTE BÖYLESİ YOK

Selim Soydan ise “Son 50 senenin en iyi takımı. Bunları söylediğimizde gülüyorlardı. Türk Milli Futbol Takımı’nın tarihinde ark arkaya böyle galibiyetler yoktur. İki maçta 7 gol attık ve bu takım şans eseri bunları yapmadı, iyi oynuyoruz. Almanya, Rusya, Fransa, Hollanda ve Norveç. Çok iyi hocamız ve çok iyi takımımız var. Biz kimseden korkmuyoruz, Norveç bizden korkuyormuş. Hepsi bizden korkacak” dedi.

(SPORX)

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı