Son Dakika

Burak Kapacak: Transferle alakalı kulağıma gelen şeyler oldu

Bursaspor’un Ümit Milli Takım‘da forma giyen genç yıldızı Burak Kapacak, Demirören Haber Ajansı’na DHA özel açıklamalarda bulundu. Kapacak, “Bursaspor’dayım ve takımıma ne kadar fazla katkı verebilirsem benim için o kadar iyi” dedi.

“MİLLİ TAKIMI ÖZLEMİŞTİM”

Uzun zaman sonra ulusal takıma çağrıldığını söyleyen Kapacak, “Ulusal takıma gelmeyeli uzun zaman olmuş, özlemişim ulusal takımı. Ulusal formayı giymek çok önemli ve burada olduğum için çok mutluyum” diye mevzuştu.

“A MİLLİ TAKIM İÇİN ÇABALIYORUM”

Ümit Ulusal Takım’ı A Ulusal Takım için bir kapı olduğunu söyleyen 20 yaşındaki futbolcu, “Önemli olan natürel ki A Ulusal Takım. Ümit Ulusal Takım’da olmak bu sebeple çok önemli, buradan A Ulusal Takım’a gidebilmek için çaba göstermemiz gerekiyor. Onun için de çalışmalarımıza devam ediyoruz” şeklinde mevzuştu.

“BURSASPOR’DA KÖTÜ GİDİŞATI ÇKONUTİRMEK ELİMİZDE”

TFF 1’inci Lig’de Bursaspor forması giyen Kapacak, takımın performansını da değerlendirirken, “Bursaspor olarak lige kötü başladık ama bunu iyiye çevirmek bizim elimizde. İnşallah bu gidişatı iyiye çevirerek ilerlemek istiyoruz” dedi.

“BURSASPOR’A NE KADAR KATKI VERİRSEM O KADAR İYİ”

İsminin transfer gündeminde olması hakkında ise Kapacak, “Transferle alakalı benim de kulağıma gelen şeyler oldu ama bunlar önemli değşehir. Benim için önemli olan sürekli devam etmek. Performansımızdan ödün vermememiz gerekiyor. Bunun için de çabalıyorum. Zati transfer dönemi de bitti. Bursaspor’dayım ve takımıma ne kadar fazla katkı verebilirsem benim için o kadar iyi” açıklamasında bulundu.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı