Son Dakika

Bülent Korkmaz Konyaspor’daki vazifesinden istifa etti

Teknik dolaysızör Bülent Korkmaz, yaptığı yazılı açıklama ile Konyaspor’dan ayrıldığını açıkladı ve ayrılığın sebeplerinden de bahsetti.

Yazılı açıklama yapan Bülent Korkmaz, “Ben yaşamım süresince her şeyi mücadele vererek, savaşarak ve tırnaklarımla kazıyarak elde ettim. Benim şahsiyetimde hiçbir zaman mücadeleden ve güçlüklerden kaçmak yoktur. Eğer ben geçen yıl, içimizden birileri bile ‘Bu takım küme düştü.’ dediği dönemde, haklı birçok bahane ve nedenim olmasına rağmen, yaşana o sıkıntılı dönemde fırtınalı etrafta gemiyi terk etmediysem, gemiyi limana sağsalim yanaştırdıktan sonra şu an görevi bırakıyorsam, birçok nedeni var. Bunları da Konyaspor Kulübü Başkanı Sayın Hilmi Kulluk’la hisseyleştım” ifadelerini kullandı.

Korkmaz, ayrılma kararı alması hakkında, “Bugüne kadar yapılan transferlerimizde beraber karar vererek, Ibrahim Sehic, Musa Çağıran, Samuel Eduok ve Adaletli Demirbağ’ı aldık. En önemli neden, geçen yıl en büyük sıkıntı yaşadığımız mevki olan forvette, transferin onayım ve bilgim dışında gerçekleşmesidir. Başta oyuncu kardeşlerim olmak üzere, taraftara ve emeği geçen herkese teşekkür eder, Konyaspor camiasına yürekten başarılar dilerim” değerlendirmesinde bulundu.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı