Son Dakika

Beşiktaş – Sivasspor maçı hakemine ‘siyah sayfalı’ tepki

Yerel gazeteler, Sivasspor’un 3-0 yenildiği karşılaşmada Beşiktaş’ın attığı ilk goldeki tartışmülkı pozisyon sebebiyle orta hakem Arda Kardeşler ve VAR hakemlerine tepki gösterdi.

Ekspres Gazetesi, “Türk futbolu için kara gece” manşetiyle siyah renkte bastığı spor sayfasında şu ifadeleri kullandı:

“Beşiktaş ile Demir Grup Sivasspor maçında yaşanan hakem skandalına Sivas Ekspres gazetesi olarak suskun kalamayız. Hiç kimse Sivas’ı, Sivaslıyı ve şehrin en büyük markası Sivasspor’u bu tür rezaletlerle göz göre göre yok sayamaz. Eğer şampiyon beli ise ya da birileri şampiyon takımı kendileri tanımlıyorsa o zaman bizler niçin bu büyük mücadeleyi veriyoruz?”

fsdfsdafsdafsaaf

Sivas kamuoyunun şehirlerine yapılan haksızlığı gördüğü vurrgulanan haberde, “Bu VAR niçin VAR, kime VAR öğrenmiyoruz.” ifadelerine de yer verildi.

“Sayenizde Türk futbolu bitti” manşetini siyah tabanlı sayfasına taşıyan İrade Gazetesi ise haberinde hakem kararlarına, “Beşiktaş-Sivasspor maçında yaşanan hakem skandalına suskun kalamayız. Milyonların gördüğü taç pozisyonunu Arda Kardeşler, Ali Sayğın Öğel, Hakan Yemişken, Bülent Birincioğlu, VAR hakemi Koray Gençerler ve A VAR hakemi Ceyhun Sesigüzel nasıl süzemez, nasıl göremez.” şeklinde tepki gösterdi.

Sivasspor Kulübü de sosyal medya hesaplarından gazetelerin sayfalarını hisseyleştı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı