Son Dakika

Beşiktaş, Ahmet Çakar’ı duruşmaya verdi

Beşiktaş Kulübü, siyah-beyazlıların başkanı Ahmet Nur Çebi hakkında canlı yayın sırasında sert ifadeler kullanana Ahmet Çakar hakkında açıklama yaptı.

Ahmet Nur Çebi için “Beşiktaş tarihinin karizmadan en yoksun başkanı Ahmet Nur Çebi’dir. Sayın Çebi; siz, aynı zamanda spor aklı en az olan başkanısınız” diyen Ahmet Çakar hakkında meşru girişimlerin başlatıldığı belirtilirken, Beyaz TV ile şehrişkilerin askıya alındığı duyuruldu.

İŞTE BEŞİKTAŞ’IN AÇIKLAMASI

“Daha Önceki hakem Ahmet Çakar’ın, Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Futbol programında, iki haftadır süre gelen, Başkanımız Ahmet Nur Çebi hakkında sarf etmiş olduğu ahlak ve eleştiri sınırlarını aşan sözlerini şiddetle kınıyoruz.

Türk futbolunun marka değerini yükseltmeyi amaç edinmesi gereken spor programlarında, vakaların terbiye sınırları da aşılarak kişiselleştirilmesinin futbol kamuoyuna hiçbir faydası yoktur.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü olarak, değerli üyelerimizin teveccühüyle Başkanlık makamımızda bulunan Sayın Ahmet Nur Çebi’nin kişilik haklarına saldırada bulunan daha önceki hakem Ahmet Çakar hakkında meşru girişimlere başlandığını duyuru eder, Türk Futbolunun marka değerini aşağıya çekmeyecek şekilde; tavır, davranış ve söylemler oluşana dek Beyaz TV ile şehrişkilerimizin askıya alındığını kamuoyunun bilgisine sunarız.”

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı