GalatasaraySon Dakika

Belhanda, Galatasaraylı idareyicileri çıldırttı!

Yeni transfer yapabilmek için tüketme limitleri doğrultusunda takımdaki yüksel maliyetli futbolcuları gönderme tasarıları yapan Galatasaray yönetiminde Belhanda tüm tasarıları bozmaya devam ediyor.

2017-18 sezonunda Dursun Özbek yönetiminde, bonuslarla beraber 11 milyon Euro ödenerek alınan Belhanda ile 4 sezon için imzalaılırken garanti ücret olarak da 3 milyon 350 bin Euro ösınıyor.

1 sezon sözleşmeı kalan oyuncuyu yönetim satmak için harıl harıl çalışırken ciddi bir kıymetle kapıyı çalan yok! Aksine oyuncudan yeni bir arz geldi ve sözleşmeının uzatılmasını istedi. Yıllık ücretini 2 milyon Euro’ya düşürebileceğini ileten ve 3 sezon için sözleşme arz eden 30 yaşındaki oyuncunun isteği yönetimi sanki çıldırttı. Şaşkına dönen yöneticiler dolaysız ret yanıtı verdi. Belhanda’ya ciddi bir öneri gelmemesi de yönetimin elini kolunu bağlamaya devam ediyor.

Belhanda lig ve Avrupa maçlarında sahaya çıktığında takımın kazandığı her puan için 5 bin Euro alırken, oyuncunun görev aldığı maçlarda kulübün topladığı her 25 puan için de arkasıı olarak 100 bin Euro kasasına koyuyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı