Son Dakika

BBP Başkanı Mustafa Destici, Ali Koç’u ziyaret etti

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamaya göre; kulüp binasında gerçekleşen ziyarette Başkan Vekili Erol Bilecik, Genel Sekreter Burak Çağlan Kızılhan, Yönetim Kurulu Üyelerinden Sevil Zeynep Becan, Mustafa Kemal Danabaş, Syazım Türker Bayazıt ve Selahattin Baki de yer aldı.
Sıcak ve dürüst etrafta gerçekleşen ziyarette karşılıklı armağanların ibraz edildiği belirtildi. Ayrıca Büyük Birlik Partisi Başkanı Mustafa Destici, kulüp defterine bir hatıra yazısı yazdı.

Mustafa Destici ve Başkan Ali Koç ziyareti, Fenerbahçe Televizyonu’na değerlendirdi.

Büyük Birlik Partisi Başkanı Sayın Mustafa Destici, “Öncelikle benim açımdan çok önemli bir Fenerbahçe gönüldaşı olarak, bir futbol sevdalısı olarak bugün burada Fenerbahçe Kulübümüzü ve çok kıymetli Başkanımızı ziyaret etmekten büyük bir şeref duyduğumuzu, sevinç aldığımızı ifade etmek istiyorum. Bir kere daha hem Sayın Başkanımıza, yöneticilerine hem de Fenerbahçe Kulübümüze başarılar diliyorum. Natürel Fenerbahçe 1907’den bugüne kadar futbol başta olmak üzere özellikle basketbol, voleybol, amatör sporlarda Türkiye’nin çok gündemine gelmese de büyük başarılara imza attı. Türkiye’yi Avrupa’da, dünyanın pek çok organizasyonunda başarıyla temsil etti ve temsil etmeye de devam ediyor. Bunun için ben Türk sporuna katkılarından dolayı da sporcu kimliği olan bir politikaçi olarak teşekkür ediyorum ve bu başarıların Ali Koç başkan döneminde de çoğalarak devam edeceğine yürekten inanıyorum. Natürel futbol Türkiye’de çok gözde bir spor ve ulusımızın, milyonlarca insanın alakası burada ve Fenerbahçe de 10 milyonlarca taraftarı olan bir kulübümüz. Bütün bu kulüplerimiz arasındaki rekabetin de Fair Play çerçevesi içerisinde ve gerçekten her alanda olduğu gibi adaletli ve hakça geçmesini tutku ettiğimizi buradan ifade etmek istiyorum. Natürel Fenerbahçe Kulübümüz Türkiye’nin en büyük hem futbol kulübü hem spor kulübü. Burada inşallah niyet bu sezon 4. yıldızı takmak, ben bunu baştaşıtağına da yürekten inanıyorum. İnşallah ondan sonra da başarılarının çoğalarak devam edeceğini öğreniyorum” dedi.

Başkan Ali Koç ise, “Bugün burada Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarımla Büyük Birlik Partisi Başkanı Sayın Mustafa Destici’yi ve kuruluyu ağırlamaktan şeref duyduk, şeref duyduk. Zaman zaman görüşüyoruz, maçlarda karşılaşıyoruz, hep bir araya geleceğiz diye mevzuşuyoruz, bugüne kısmet oldu. Çok şeref duyduk, yoğun programınızda bize zaman ayırdığınız için, buraya geldiğiniz için. Umarım siz de ziyaretinizden hoşnut kalmışsınızdır. Burası sizin konutunuz, burası sizin kulübünüz, dememe dahi gerek yok. Dolayısıyla inşallah bu ilk ziyaretiniz pek çok ziyaretin bir başlangıcı olur. Türk futbolu, Türk sporu için de bulunduğunuz beklentiler, Fair Play için, adaletli rekabet için sonuna kadar katılıyoruz. Fenerbahçe Spor Kulübü olarak biz elimizden geldiği kadar bu doğrultuda çaba sarf ediyoruz. Bu beklentiler, tutkular birkaç kulübün veya birkaç politik liderin beklentisiyle olacak işler değşehir. Tüm sporunun hissedeşları, futbol olsun, futbol dışındaki branşlar olsun topyekün el ele verip bu yapısal meselelerı gidermemiz gerekiyor. En büyük hevesim, en büyük dileğim de rabbime dualarımız da Sayın Başkanın ifade ettiği gibi inşallah bu yıl 4. yıldızı takarız, taktığımız zaman da inşallah hep birlikte kutlarız. Bu vesileyle hep sizin, hem ailenizin hem de bütün partinizin, camianızın yeni yılını kutluyorum” diye mevzuştu.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı