Son DakikaTrabzonspor

Antalyaspor’da Abdullah Avcı sesleri

Süper Lig ekibi Fraport TAV Antalyaspor‘da Tamer Tuna‘dan boşalan teknik dolaysızörlük görevi için çalışmalar başladı. Kırmızı beyazlılar en son Beşiktaş’ı çalıştıran ve adı Trabzonspor ile anılan Abdullah Avcı ile ilkede anlaşma sağladı.

Son ayrıntıların görüşüldüğü Avcı ile kesin anlaşma sağlanması halinde tecrübeli teknik adamın Antalya’ya gelerek fotoğrafı sözleşmeye imza atması bekleniyor. 57 yaşındaki Abdullah Avcı ile Antalyaspor yönetiminin pürüzleri gidermeye çalıştığı, son vaziyetin bugün netlik kazanacağı öğrenildi.

SÜĞLÜN: BİRKAÇ GÜNE AÇIKLARIZ

Antalyaspor Basın Sözcüsü Murat Süğlün, teknik dolaysızör Tamer Tuna ile karşılıklı yollarını ayırdıklarını ve net bir açıklama yayınladıklarını söyledi. Süğlün, “Biz Tamer Tuna öğretmen ile karşılıklı olarak yollarımızı ayırdık. Bu gidişat Fenerbahçe maçı öncesi ya da başka bir maç öncesi de yaşanmış olabilirdi. Karar alındıysa önemi yok. Sonuçta biz bir teknik dolaysızör netleştireceğiz. Birkaç gün içinde yeni teknik dolaysızörümüzü açıklarız diye düşünüyorum. Fenerbahçe maçına takımın başında bir öğretmen ile çıkacağız. En kötü olasılıkla bu hafta kazanç, Fenerbahçe maçını tribünden izler, sonraki hafta ise takımının başında yer alır” dedi.

DHA

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı