Son Dakika

Ali Koç’tan yeni sene iletiyi

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, yeni yıl iletiı yayımladı.

Koç, kulübün internet sitesinde yer alan iletiında, 2020 yılında yeni tip koronavirüs Kovid-19 salgınının tüm dünyayı tesiri altına aldığına işaret ederek, “Hiçbirimizin daha önce tecrübe etmediği bir salgınla mücadele ettiğimiz ve yaşamda yaptığımız her şeyin, yaşadığımız her anın kıymetini çok daha iyi anladığımız bir yıl oldu. Tüm düzenin, rutinlerimizin altüst olduğu, başlarda konutlarımıza kapanıp, ne olacağını öğrenmeden büyük bir endişeyle beklediğimiz dönemde, ülke olarak büyük bir direnışma örneği gösterdik. Fiziken aramıza mesafe koymak zorunda kalmış olsak da direnışma ve birlik beraberlik duygularıyla birbirimize tutunduk.” değerlendirmesinde bulundu.

Sağlık çalışanlarının salgına karşı verdiği özverili mücadelenin altını çizen Koç, şöyle devam etti:

“Başta sağlık çalışanlarımız olmak üzere, devletimizin ve üretim zincirindeki fedakar vatandaşlarımızın ülkemizi ayakta yakalamak için verdiği büyük özveri, salgınla mücadele için bizlere esin, güç ve cesaret verdi. Bu süreçte biz de Fenerbahçe Spor Kulübü olarak sağlığı en büyük önceliğimiz olarak tanımladık. Değerli üyelerimizle toplantılarımızı, buluşmalarımızı yapamasak da maçlarımızda taraftarlarımızın eşsiz desteğinden yoksun kalsak da sizlerle olan sımsıkı bağlarımızı ve kayıtsız şartsız takviyelerinizi, bizlere verdiğiniz manevi gücü bu süreçte daha da derinden hissettik.”

7’den 70’e Fenerbahçe’nin yanında olan tüm taraftarlara teşekkür etmeyi bir borç öğrendiğini belirten Koç, “Syosunın şarkasılarında bizlere en büyük itimadınız olan Fenerbahçe için yükümlülüklerimizi aksatmadan emek vermeye devam ettik. 2021’e ramak kala, salgın hala devam etse de dünyada aşı mevzusunda yaşanan gelişmelerle beraber yeni yıla daha umutlu bakıyoruz. Sıhhat dolu günlerin pek yakında olduğu umuduyla, Fenerbahçe’mizin nice başarılarına şahit olacağımız, bu başarıların neşesini yaşayacağımız, sağlık, umut ve mutlulukla bir araya geleceğimiz, mesafelerin aramızdan kalktığı tertemiz bir yıl diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Ali Koç, yeni yıl iletiını şöyle tamamladı:

“Bu yıl Fenerbahçe’nin, camiasıyla beraber tek bir noksan bile olmadan, mücadele gerektiğinde her anlamda en güçlü mücadeleyi verdiğimiz, Fenerbahçe formasını taşıyan her sporcuyu ‘Hep takviye bütün takviye’ diye gözetip kolladığımız, onlara en büyük gücü verdiğimiz bir yıl olsun. 2021’in ülkemiz için de en güzel başarıların yaşanacağı, atılımların olacağı, her bir gencin umutla geleceğe sarılacağı, herkesin üstlendiği mesullükler bazında katma değer yaratma adına çalışacağı ve kadın cinayetlerinin yaşanmayacağı bir yıl olmasını beklenti ediyorum. Hepinizi sevgiyle selamlıyor, yeni yılınızı kutluyorum.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı