GalatasaraySon Dakika

Ali Koç’tan Mesut Özil açıklaması!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, BB Erzurumspor’u dış sahada 3-0 mağlup ettikleri karşılaşmanın ardından mevzuştu ve transferle alakalı ileti yolladı.

GALATASARAY MESAJI

Mesut Özil’den daha öncelikli mevzular var. UÇK’nın verdiği bir kararı öğrendik. Bu Türk futbolunda bir milattır. Transfer yaparken kaideler vardır. Yıllardır belirli takımlar, bir takım bu mevzulara önem vermiyordu. Futbolcu ayartmanın değeri vardır. Tahkim Kurulu’na sesleniyorum, gözümüz üstünüzde. Nasıl bir karar vereceksiniz, yumuşatacak mısınız, oyuncu oynasın diye haftaya mı bırakacaksınız… Bakalım ne karar vereceksiniz, bu futbolda bir suçtur ve üstüne gidilmelidir.

“MESUT ÖZİL DAHA YAKIN”

Mesut Özil hala bir rüya. Fenerbahçe’den bir tek kişi açıklama yapmamıştır. Mesut ile Arsenal’in arasında mevzular var. Geçmişe kıyasla daha yakın olduğumuz bir konu. Biten bir şey yok. Bitebilir de bitmeyebilir de. Bitmiş gibi haberlerin çıkması bizim de elimizi zayıflatıyor. Öğretmenimızın istediği transferler ortada. Sportif dolaysızörümüzün bize verdiği liste var. Kulüp adı ve oyuncu adı veremem. İmzalar atılınca mevzuştümörüz. İmzalara atılana kadar haberler çıkıyor ama biz yalnızca imzalar atıldıktan sonra mevzuştümörüz. Hayırlısı neyse o olsun.

VISCA VE İRFAN CAN

Edin Visca ve İrfan Can Kahveci için bana gelen bir arz yok. Başakşehir, Visca ve İrfan Can’ı satmayı düşünürse ilgilenebiliriz. Ancak benim takımımdan gelen bir arz yok.

Erzurumspor maçının erken saatte oynanmasının kendi arzları olmadığını belirten Ali Koç, “Maçla alakalı mevzuşmak istemiyorum. Konuşacağım başka şeyler var. Erzurum, Cumhuriyet tarihi için önemli bir şehir. Gazi Mustafa Kemal burada Cumhuriyet’le alakalı önemli işler yapmıştır. Erzurum’un her zaman Süper Lig’de olmasını istiyoruz. Saat kaçta olursa olsun burada oynarız. Maç saati ile alakalı bir arzımız olmaz. Ocak ayının başında geldik, kazandık ve dönüyoruz. Maçla alakalı daha fazla şey mevzuşmak istemiyorum.” ifadelerini kullandı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı