Son Dakika

Alex Greenwood’dan vaka açıklama: Ablavut değilim, taraftarın sinirini kavrıyorum

UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi’nde Olympique Lyon ile şampiyonluk yaşayan İngiliz futbolcu Alex Greendwood, yeniden değiştirdiği takımla gündeme geldi. Daha önce Everton‘da oynayıp Merseyside takımının ezeli rakibi Liverpool’a geçen 27 yaşındaki futbolcu, bu sefer Manchester City’ye transfer oldu. Greenwood, daha önce Manchester şehrinin diğer takımı Manchester United’da oynadığı için sosyal medyada taraftarlardan tepki topladı. Greenwood hakkında ‘adi’ eleştirileri yapılırken tecrübeli futbolcu da mevzu hakkında açıklama yaptı.

surekli-ezeli-rakiplere-transfer-olan-alex-13591784_9021_m

İngiliz oyuncu, maksatları için hiçbir şeyin önünde duramayacağını belirtip “Büyük olasılıkla birçok taraftarı hayal kırıklığına uğrattım fakat bu bir oyuncu olarak benim isteğim ve hırsımla alakalı. Ulaşmak istediğim bir şeyi elde etmek için hiçbir şey önümde duramaz. İşte City’ye gelmemin asıl sebebi bu” dedi.

“ABLAVUT DEĞİLİM”

The Sun’a mevzuşan futbolcu, adi benzetmeleri karşısında ablavut olmadığını ve her şeyin farkında olduğunu söyleyerek “Ablavut değilim. İnsanların neden asaplı ve kırgın olduğunu, anlıyorum. Görüşlerini belirtmek için hakları bulunuyor” ifadelerini kullandı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı