GalatasaraySon Dakika

Albayrak’tan Omar’ın resmini paylaşanlara tepki

Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Omar Elabdellaoui’nin rehabilitasyon edildiği sağlık kurumunun önünde basın üyelerına açıklamalarda bulundu.

2020’nin son dakikalarında da yeniden şanssız bir vaka yaşadıklarını dile getiren Albayrak, “Hepimiz çok üzüldük. Ama bir şey söylemek istiyorum. Sitenin ambulansından bir kişi, Omar’ın başına gelen bu şanssız kazayı sosyal medyada hisseyleşıyor. Ayıptır, günahtır. Bu insanın 3 tane çocuğu vardır, Galatasaray’ın 30 milyon taraftarı var. Arkadaşları vardır, ailesi vardır. Nasıl bir vicdan bu? Ayıp değşehir mi, günah değşehir mi? Bunun sonuna kadar takipçisi olacağız. Hem kulüp olarak hem Omar’ın şahsı ve ailesi olarak. Bu kadar olamaz. Yazıktır. Biz vakaı dinler dinlemez, başta Fatih öğretmenim olmak üzere ben ve tüm arkadaşlarımız buraya geldik. Tüm insanlar televizyonun başında merak ediyorlar. Sosyal medyaya bakıyoruz, fotoğraf servis ediliyor. Çok üzüldüm” dedi.

“BİLİNCİ AÇIK, DOKTORLARA YANIT VEREBİLİYOR”

Omar’ın sağlık gidişatıyla alakalı bilgi veren Abdurrahim Albayrak, “Omar’ın elinde havai fişek patlamıştı. Öğretmenimızla birlikte hep başındayız. Bütün net bir şey ortaya çıksın diye, bütün net belirtilere ulaşalım diye tüm hekim arkadaşlarımız burada. Allah’ın izniyle bir gözlerini açsın, sonuç ortaya çıkacak. Bunu hekimlerı daha iyi açıklar, yanlış bir şey söylemek istemiyorum. Kendisi mevzuşuyor, hekimlere yanıt verebiliyor. 2020 nasıl şanssız bir yıl olduysa, Galatasaraylılar son dakikada da böyle şanssız bir vaka yaşadı. Allah beterin beterinden korusun diyelim. Bilinci açık, ben de mevzuştum kendisiyle, ‘Çok teşekkür ediyorum’ dedi. Ailesine de kulüpten arkadaşlar yardımcı oluyor. Kulüp olarak elimizden gelen her şeyi yapacağız. İçimiz yanıyor, içimize bu akşam ateş düştü. Yoğun bakımın içerisinde hep birlikte yılbaşını kutladık” diye mevzuştu.

“NASIL OLDUĞUNU HENÜZ KONUŞAMADIK”

Vakayla alakalı net bir bilginin henüz olmadığını kaydolan Albayrak, “Varsayıyorum ki 9’a ya da 10’a çeyrek kala filan havai fişeği fırlatmaya çalışırken olmuş ama mevzuşamadık henüz, sağlık gidişatıyla alakalı mevzuştuk yalnızca. Nasıl olduğunu öğrenemiyoruz ama böyle bir şanssız kaza yaşandı. Allah daha beterinden korusun” diyerek sözlerini noktaladı.

KAYNAK: DHA
FOTOĞRAF: DHA

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı