Son Dakika

Alanyaspor’da Tzavellas’ın kontratı uzatıldı

Alanyaspor’un başarılı futbolcusu Georgios Tzavellas’ın sözleşmesi, başkan Hasan Çavuşoğlu’nun katılımıyla Alanyaspor Cengiz Aydoğan Tesisleri’nde yapılan imza töreniyle 2 yıl daha uzatıldı.

Hasan Çavuşoğlu, imza töreninde gerçekleştirilen mevzuşmada, “Tzavellas kulübümüze geldiği günden bu yana çok ciddi anlamda katkılar sağladı. Kişşehriğiyle, takımı ve arkadaşlarını sahiplenme noktasında kendisine yakışan şekilde elinden geleni yaptı. Tüm bu özverili çalışmalarından dolayı kulübüm ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Yeni sözleşmesi de hayırlı olsun. Daha yapacağımız çok iş var. Tzavellas arkasıık kulübümüzün bir evladıdır. Gerçek bir Alanyalı oldu. O şekilde hareket ediyor. İnşallah aynı şekilde devam edeceğiz” dedi.

62

TZAVELLAS: BU BENİ ÇOK MUTLU EDİYOR

Tzavellas ise duygularını, “Başkan beye çok teşekkür etmek istiyorum. Sözleşme yenileme mevzusunda da emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu kulüpte gerçekten çok mutluyum. Geldiğim ilk günden beri herkesin desteğini hissettim. Arkasıık çok farklı bir noktadayız. Geldiğim günden beri çok şey değişti. Alanyaspor arkasıık ligde üst sıralara oynayan bir takım. Bunda herkesin bir emeği var. Başkanımızın da dediği gibi bundan sonra da yakalayacağımız başarılar var. Her şeyden önce bizler birer insanız. Alanya’da ailemle beraber yaşıyorum. Sevgi ve saygı görüyorum. Bu beni çok mutlu ediyor” cümleleriyle aktardı.

KAYNAK: İHA
FOTOĞRAFLAR: İHA
VİDEO: İHA

63

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı