Son Dakika

Alanyaspor, Adam Bareiro’yu renklerine bağladı

Alanyaspor, Meksika Liga MX takımlarından Monterrey’de forma giyen 24 yaşındaki Paraguaylı santrfor Adam Bareiro’yu 1 yıllığına kiralık olarak kadrosuna kattı. Alanyaspor Cengiz Aydoğan Kuruluşları’nde düzenlenen törende Bareiro, fotoğrafı sözleşmeye imza attı.

“1 YIL KİRALIK OYNAYACAK”

Törende mevzuşan Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, transferlerin devam ettiğini aktardı. Başkan Çavuşoğlu, “Bugün de forvet hattına Bareiro ile dayanak yaptık. Tekerrür hoş geldi, kendisi 24 yaşında, Paraguay Ulusal Takımı’nın da oyuncusu. İnşallah 1 yıl kiralık olarak oynayacak. Kendisinin takımımıza katkı sağlayacağını ve bizde çok iyi işler yapacağına inandığımız için transfer ettik. Hem camiamıza hem Bareiro’ya hayırlı uğtümörlü olsun. Allah kazasız belasız bir sezon geçirmeyi kısmet etsin” dedi.

“TRANSFERİMİZ ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE OLACAK”

Bcerahatçi etap kampıyla alakalı da değerlendirmelerde de bulunan Çavuşoğlu, kamp döneminin beceriksizler olmasına rağmen gayet iyi geçtiğini belirterek, “Bir tane hazırlık maçı yapma şansı bulduk. Orada fazla hazırlık maçı yapamadık. Ama inşallah 2. etap kampında 3 tane hazırlık maçı yapıp lige hazır hale geleceğiz. Ben de gittim, gayet güzel ve motivasyonlu bir şekilde, güzel bir aile, işbirliği şeklinde idmanların iyi geçtiğini gördüm. Bundan da mutluluk duydum. Yeni bir teknik takımla, yeni katılan oyuncularımızla birlikte güzel bir çalışma oldu. Yetersiz kalan oyuncularımızı da inşallah önümüzdeki son kampa dahil edeceğiz. Bugün Bareiro’yu dahil ettik. Onun dışında yeniden transferlerimiz önümüzdeki günlerde olacak. Onlar da inşallah kampa katılacaklar” diye mevzuştu.

“FAYDALI OLACAĞIMA İNANIYORUM”

Adam Bareiro ise duygularını, “Her şeyden önce başkanıma bana olan güvenlerinden ve beni buraya layık gördüklerinden dolayı teşekkür etmek istiyorum. Araştırmalarımda kulübün ne kadar güzel ve ne kadar düzenli bir kulüp olduğunu öğrendim. Beni buraya çağırdıklarından dolayı çok onur dinliyorum. İnşallah ben de takımıma oyunumla, mücadelemle faydalı olacağıma inanıyorum, tekerrür başkanıma teşekkür ediyorum” sözleriyle aktardı.

“BUNLARI YAPACAĞIMA GÜVENİYORUM”

Taraftarlara da ileti gönderen Bareiro, “Burada tüm mücadelemi göstereceğim. Maçta tüm çabamı sarf edeceğim. Bu kulübü daha iyi yerlere getirebilmek için elinden gelen her şeyi gösteren bir oyuncu izleyecekler. Bunları yapacağıma güveniyorum” ifadelerini kullandı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı