Son Dakika

Ahmet Nur Çebi’den transfer lafları: “Pazarlıklar var”

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Şampiyonlar Ligi ön üzüntüye turunda PAOK ile oynanacak maç öncesi açıklamalarda bulundu.

“PAOK BAŞKANINA MEKTUP GÖNDERDİK”

Ahmet Nur Çebi, “PAOK başkanına mektup gönderdik. Komşu olduğumuzu, futbol ve sporun kardeşlik içerdiğini, ortak taraflarımızın olduğunu ifade ettim. Dışişleri bakanımızın da katkısıyla lüzumlu önlem ve önlemler alındı. Bizim gayemiz maçı alıp geri dönmek. Alıngan bir gidişat. Tek maç çünkü. Çok dikkatli olmalıyız. Kazanmalıyız.” dedi.

“YABANCI FUTBOLCULARIMIZIN %99’U İNDİRİMİ KABUL ETMEDİ”

Ahmet Nur Çebi, “Yabancı futbolcularımızın %99’u indirim arzlarımızı kabul etmedi. Türk futbolcularımızın hemen hemen tamamına yakını geçen yılla alakalı indirim arzımızı kabul etti. Önümüzdeki yılla alakalı görüşmelerimiz sürüyor. Yeni sezonla alakalı Necip’in dışında yol alamadık. Özellikle yabancı futbolcularımız var. Kontratları yüksek. “Biz bu sözleşmelerı bir daha bulamayız.” diyerek pozitif geri dönüş yapmadılar. TFF Lisans yönetmeliğinde bize tanınan limitlerden dolayı almak istediğimiz futbolcularda ne yazık ki zorlanıyoruz.” ifadelerini kullandı.

“OĞUZHAN ÖZYAKUP’UN TL ÜZERİNDEN İNDİRİM YAPTIĞINI GÖREMİYORUM”

Ahmet Nur Çebi, “Oğuzhan Özyakup’un indirimi mevzusunda mevzuşan Ahmet Nur Çebi, “Oğuzhan Özyakup’ın euro üzerinden bir indirimi var ama TL üzerinden bir indirim yaptığını göremiyorum. Bu mevzuyu açıklığa kavuşturmak için kendisiyle mevzuşacağım.” dedi.

YENİ TRANSFER NASIL OLACAK?

Ahmet Nur Çebi, “Şu anda yeni transfer yapmakta zorlanıyoruz. Oyuncu göndermemiz lüzumlu. Birkaç oyuncumuzla görüşüyoruz. Niyetli olanlar var. Ancak bu futbolcular Vida ve Ljajic değşehir. Vida’nın aldığı ücreti ödemeye yanaşan kulüp yok.” açıklamasını yaptı.

KOITA TRANSFERİ

Ahmet Nur Çebi, “Koita ile alakalı ben yetkililerle görüştüğümde Kasımpaşa’nın planlaması içinde kalması gerektiğini ifade ettiler. Tasarılarında değişiklik olursa bizimle görüşebileceklerini söylediler. Biz talip olduğumuzu ifade ettik.” ifadelerini kullandı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı