Son DakikaTrabzonspor

Ahmet Ağaoğlu: 1-2 oyuncuyla daha görüşüyoruz

Süper Lig’de 17. hafta mücadelesinde misafir ettiği Göztepe’yi 1-0 mağlup eden Trabzonspor’da başkan Ahmet Ağaoğlu, karşılaşma sonrasında mevzuştu.

Ağaoğlu’nun açıklamaları şu şekilde;

“1-2 OYUNCUYLA DAHA GÖRÜŞÜYORUZ”

“Öğretmeninın arzları doğrultusunda, belirlemiş olduğu adlar var ve biz onlarla görüşüyoruz. Berat, öğretmeninın tanımladıği dolaysız adlardan biriydi. Sıkıntılı bir süreç yaşadık ama sonuç haysiyetıyla dün akşam anlaştık. 1-2 oyuncuyla daha temas halindeyiz. İsimlere takılıp kalınması bize çok hasar veriyor, bu mevzuda çok duyarlı olmak lazım. İsimleri öne attığınızda bizim işimizi çok güçe sokuyorsunuz.”

“BAZEN AYAĞINIZ TAŞA TAKILABİLİR”

“Bu işler bir süreçtir. İnsanlar dolaysız irtifa kazanmayı bekliyorsa… Geçen yılın Liverpool’u mesela. Herkes kendi takımından mesuldür. Aniden karaları bağlamak çok doğru değşehir. Bugün inişli çıkışlı takımlar var. Geçen yılın ilk 3’üne bakın. Başakşehir, Trabzonspor ve Sivasspor. Geçen yıl Fenerbahçe uzaklarda bir yerdeydi. Geçen yılın performansına bakın, Sivas gerilerde, Başakşehir gerilerde. Bu basmakalıptır, bazen ayağınız taşa takılabilir.”

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı