Son Dakika

A Ulusal Futbol Takımı’na Rusya’ya gidişinde yoğun alaka

Almanya ile oynanan hazırlık maçının ardından Köln’de kamp yapan A Milli futbol takımı, dün akşam son idmanını gerçekleştirdi. Bu idmanla Almanya’daki hazırlıklarını bitiren ulusallar, bugün de TSİ 12.00’de Köln Bonn Havalimanı’ndan Rusya’nın başkenti Moskova’ya uçtu.

GTÜMÖRÇETÇİLERDEN YOĞUN İLGİ

Ulusalları yolcu etmek üzere havalimanına gelen gurbetçi taraftarlar, futbolculara sevgi gösterilerinde bulundu. Türkiye sancaklarıyla tezahüratlar yapan gurbetçiler, havalimanını dahi tribüne çevirdiler. Ay-yıldızlılar da, kendilerine yoğun alaka gösteren gurbetçi taraftarların fotoğraf çektirme isteklerini kırmadılar.

Öte yandan havalimanına gelen Köln Başkonsolosu Turhan Kaya ve ekibi de, A Ulusal Takımı, Rusya’ya yolcu etti. Ulusal Takımı Köln’de ağırladıkları için çok mutlu olduğunu belirten Kaya, “Ulusal Takımımızı Köln’de en iyi şekilde ağırlamaya çalıştık. Bunun için de mutluyuz. Almanya karşısında da güzel bir mücadele sergilediler. Ulusallarımıza Rusya maçında da başarılar diliyorum” dedi.

A Ulusal Takım Teknik Dolaysızörü Şenol Güneş’in bir futbolcusuyla birlikte Dinamo Merkez Stadyumu’nda düzenleyeceği basın toplantısı saat 19.30’da başlayacak. Ay-Yıldızlılar, maç öncesindeki son idmanı da saat 20.00’de stadyumda yapacak.

Rusya Millî Takım Teknik Dolaysızörü Stanislav Cherchesov ve bir millî futbolcunun basın toplantısı ise Novogorsk Spor Merkezi’nde saat 13.00’te başlayacak. Rusya Millî Takımı’nın idmanı bu toplantı öncesinde saat 12.00’de yapılacak.

DHA

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı